Kontakt


 „Gdy praca, którą wykonujesz, nie daje ci radości,

a tylko pieniądze,  to jesteś śmiertelnie ubogi”.

P.Bosmans

Coraz częściej wiele z nas przestaje postrzegać codzienną pracę jako wyłącznie sposób na zdobycie środków do życia.

Obecnie w pracy poszukujemy sensu, szansy na zrealizowanie większej idei oraz poczucia samorealizacji. Każdego poranka pragniemy czuć radość z rezultatów naszej pracy i satysfakcję z wykonywanego zawodu.

Jednak paradoksalnie nadal wiele z nas, zastanawiając się nad kierunkiem naszego rozwoju zawodowego, najczęściej wybiera ścieżkę przeciętności w bezpiecznej strefie komfortu, która nieubłaganie ogranicza nasz potencjał do tworzenia życia jakiego pragniemy.

Dlatego ja sama zapragnełam podjąć pierwsze kroki w kierunku zmiany zawodowej… jednak ogarnął mnie paraliżujący strach na samą myśl o jej dokonaniu.

Perspektywa, której nie chciałam dopuścić do siebie to możliwość, że wybrałam nieodpowiednią ścieżkę kariery dla siebie a może i nawet zawód. Ciężko było mi zaakceptować tę opcję, biorąc pod uwagę wysiłek jaki włożyłam w zdobycie wykształcenia oraz doświadczenia w tym kierunku.

Dlatego zaczęłam poszukiwać historii innych kobiet, które odważyły się dokonać zmiany w swoim życiu zawodowym, aby dodać odwagi, inspiracji oraz wiary we własne możliwości sobie oraz innym kobietom, które zastanawiają się nad zmianą ścieżki kariery a jednocześnie są tak samo przerażone jak ja.

Historie innych kobiet są dowodem na to, że realizacja swojego potencjału w innym zawodzie może się udać, dodając nam odwagi by zacząć podążać swoją wymarzoną ścieżką zawodową.

Z tego względu, mam nadzieję, że wspólne doświadczenia i praktyczna wiedza pomoże innym kobietom odnaleźć inspirację, odwagę, wytrwałość oraz upór w realizowaniu się w wymarzonym zawodzie.

Jeżeli Ty również chciałabyś się podzielić swoją historią o zawodowej zmianie i tym samym dodać innym odwagi do dokonania pierwszego kroku ku zmianie, śmiało napisz!

Wyślij swoją wiadomość na adres: kontakt@wzburzonewody.pl lub użyj formularza znajdującego się poniżej.

Serdecznie zapraszam Cię do kontaktu:


Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości